stal kwasoodpornakonstrukcje stalowe

logo kółko
konstrukcja stalowaforinox - konstrukcje stalowe i kwasoodporne

Konstrukcje stalowe

Stosowanie konstrukcji stalowych w budownictwie ma wiele zalet. Konstrukcje stalowe w naszej firmie to przede wszystkim elastyczność na etapie projektowym, szybkość wykonania oraz bardzo duża trwałość w szerokim zakresie zastosowań.

Na temat konstrukcji stalowych wiemy wszystko. Od ponad 16 lat dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie stanowi nasz atut podczas realizacji zleceń oraz współpracy z klientem. Wiemy w jaki sposób efektywnie projektować, spawać oraz montować tego konstrukcje tego typu.

Forinox to grono wykwalifikowanych specjalistów. Realizujemy usługi głównie na terenie woj. Mazowieckiego. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji i gwarantowanej jakości na każdym etapie współpracy. Wszyscy nasi pracownicy posiadają pełne ubezpieczenie i niezbędne kwalifikacje. Pracujemy ściśle przestrzegając obowiązujących zasad BHP.

Wykonywane przez nas konstrukcje to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz wysokiej estetyki wykończenia.

Konstrukcje stalowe Forinox

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie wykonania oraz montażu konstrukcji stalowych.

Projektujemy, produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe charakteryzujące się innowacyjnością i nienaganną opinią klientów.

Z powodzeniem wykonujemy projekty:

  • konstrukcji stalowych dla hal przemysłowych, magazynów, wiat itp.
  • wszelkiego rodzaju ogrodzeń, balustrad stalowych oraz zadaszeń
  • kontenerów i wiat przystankowych
  • stajni, ujeżdżalni oraz lonżowników dla koni

Projekt

Wysoka jakość pracy inżynierów ma fundamentalne znaczenie i bezpośrednio przekłada się na realizację projektu. Zdolność do podejmowania skomplikowanych projektów inżynieryjnych to kluczowy atut naszej firmy. Wiedza oraz doświadczenie naszej kadry doceniane są przez klientów, dla których mieliśmy okazję pracować.

Produkcja

Nasz zakład produkcyjny, zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim pozwala nam sprawnie i wygodnie wykonywać każdy etap prac związany z produkcją oraz wykończeniem konstrukcji stalowych.

Współpraca

U podstaw wszystkich naszych realizacji leży udana współpraca z klientem.

Nieustannie usprawniamy komunikację wewnątrz firmy aby zwiększać produktywność i wydajność. Jednocześnie staramy się osiągnąć możliwie najwyższy poziom komunikacji z klientem, aby lepiej zrozumieć jego oczekiwania i najważniejsze założenia podczas realizacji projektu.